Strona Główna Kontakt Mapa Strony
Strona Główna
O Firmie
Oferta
Realizacje
Kontakt

Hasta 24 --> czas to pieniądz. Proponujemy Państwu 24 godzinny kontakt.

Każde zapytanie uzyska od nas odpowiedź w 24 godziny. Zamówienia przez internet z potwierdzeniem do 24 godzin lub następnego dnia roboczego wprowadzają szybką i łatwą współpracę z klientem.
Działalności firmy HASTA rozpoczęła się w 2005 roku wskutek nawiązania współpracy z największą w Polsce firmą handlową w zakresie materiałów i tworzyw sztucznych ‘Tuplex’ z siedzibą w Warszawie. Początkowo była ona oparta głównie na rozpoznaniu i analizie rynku niemieckiego z założeniem organizacji przedstawicielstwa na terenie Niemiec.

W 2006 roku firma rozszerzyła swój profil działalności z firmy usługowej na usługowo-handlową oferując materiały i stolarkę budowlaną, wykończenia wnętrz głównie parapety, okna oraz bramy garażowe dla klientów detalicznych. Jednocześnie zlecenia analizy rynków: Austriackiego i Szwajcarskiego w zakresie produkcji silników elektrycznych wprowadzają nowe pole działania, jakim są silniki elektryczne.

Obecnie rozszerzamy swój profil działalności o dodatkowe produkty z dziedziny elektryki i elektroniki mając na celu stabilność relacji biznesowych oraz zadowolenie naszych klientów tak detalicznych jak i hurtowych.

Serdecznie zapraszamy do współpracy

Zespół Hasta

© copyright 2006 Powered by Shergar